menusearch
noreeghtesad.ir

مراسم تجلیل از خبرنگاران البرز برگزار شد

جستجو
۱۳۹۸/۵/۲۲ سه شنبه
(1)
(0)
مراسم تجلیل از خبرنگاران البرز برگزار شد
مراسم تجلیل از خبرنگاران البرز برگزار شد

به همت اداره کل ارشاد، استانداری و خانه مطبوعات البرز، مراسم تجلیل از خبرنگاران البرز برگزار شد

 

نور اقتصاد- سرویس فرهنگی و هنری: به مناسبت روز خبرنگار ضیافت ناهار همراه با مراسم تجلیل از اهالی رسانه به همت استانداری، اداره کل ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان البرز در مجتمع گردشگری و پذیرایی قصر رز واقع در بلوار جانبازان کرج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی نور اقتصاد؛ در این مراسم عزیزالله شهبازی استاندار البرز، ناصر مقدم مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، مدیرعامل و اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات البرز و جمعی از معاونین و مدیران استانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرنگاران استان البرز حضور داشتند.

گفتنی است در این مراسم پس از پذیرایی و صرف ناهار در انتهای مراسم از هر نشریه و رسانه های خبری استان البرز، یک نفر که به عنوان خبرنگار حوزه استانداری معرفی گردیده بود، به نمایندگی از آن نشریه و رسانه با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

لازم به ذکر است که در این مراسم مسئولینی که به عنوان میزبان مراسم حضور داشتند کمتر به ایراد سخنرانی پرداختند و با بر پایی یک میز خدمت پای صحبت های اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران نشستند و از نزدیک مشکلات آنها را شنیده و قول مساعدت به منظور رفع آنها را دادند.

گزارش تصویری: عکس: پارسا پرویزی

کد خبر: 11525 مهدی امیری یزنی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر