menusearch
noreeghtesad.ir

مصاحبه اختصاصی با آرمان شیدایی نژاد پدیده جوان فوتبال البرز

جستجو
۱۳۹۸/۹/۶ چهارشنبه
(4)
(0)
مصاحبه اختصاصی با آرمان شیدایی نژاد پدیده جوان فوتبال البرز
مصاحبه اختصاصی با آرمان شیدایی نژاد پدیده جوان فوتبال البرز

مصاحبه اختصاصی با آرمان شیدایی نژاد پدیده جوان فوتبال استان البرز

پیشگفتار: آرمان شیدایی نژاد متولد ۱۳۷۷در استان البرزاست و فوتبال را از مدرسه فوتبال و آکادمی فوتبال پیکان در استان البرز شروع کرده است و پس از طی نمودن مراحل اولیه یادگیری و آموزش و شرکت در مسابقات باشگاهی در رده نونهالان ,در سن نوجوانی به باشگاه جاوید کرج می پیوندد. شیدایی نژاد در مسابقات نوجوانان لیگ کشور موفق به کسب عنوان آقای گلی و به تیم ملی نوجوانان دعوت می شود و پس از آن عضو تیم نوجوانان و جوانان پاس تهران می شود و سپس در باشگاه اکسین در دو رده باشگاهی امید و بزرگسالان فعالیت خود را از سر می گیرد، که با تیم امیدهای اکسین، قهرمان و آقای گل مسابقات می شود و موفق به حضور در مسابقات کشوری می گردد و در سال گذشته نیز با باشگاه بزرگسالان گل ریحان البرز قرار دادی منعقد و در این تیم افتخار بازی کردن را پیدا می کند. آنچه در پی می آید ماحصل گفتگوی خبرنگار سرویس ورزشی نور اقتصاد با آرمان شیدایی است که از نظرتان می گذرد.

آقای شیدایی برنامه فوتبالی شما برای آینده چیست؟

ضمن عرض سلام و خسته نباشید، در سال جاری با چندین پیشنهاد در لیگ های یک و دو کشور مواجه بودم که فعلا درگیر برنامه دانشگاه و خدمت سربازی هستم که پس از طی و حل شدن این موارد به این پیشنهادات پاسخ خواهم داد.

نظر شما در مورد شرایط حاکم بر فوتبال این روزهای ایران چیست؟

طی سالهای اخیر حضور دلال ها در راس فوتبال و زد و بند آنها با سران باشگاه ها، فوتبال را به سمت و سوی برده است که خیلی از استعدادها و جوانان آینده دار در این فوتبال سوخت می شوند و استعدادهایشان به هدر می رود اما امیدوارم روزی فرا برسد که در فوتبال ایران خیلی از فوتبالیستهای با استعداد به حق به خودشان برسند.

سقف آرزوهای شما در ورزش پرطرفدار فوتبال تا کجاست؟

امیدوارم با تلاش و زحمت خودم و لطف خداوند روزی لباس تیم ملی بزرگسالان کشور عزیزم ایران را به تن کنم و در سطح اول لیگهای اروپا بتوانم بازی کنم.

تیم های و بازیکن های مورد علاقه شما کدام است؟

در ایران پرسپولیس و در دنیا رئال مادرید و بازیک نهای مورد علاقه من علی کریمی و کریس رونالدو است.

در پایان اگر نکته و پیام خاصی برای خوانندگان دارید لطفا بیان بفرمایید؟

در انتها از تمام مربیانی که از ابتدا تا به حال برای من زحمت کشیدند و به خاطر اینکه اسمی از قلم نیفتد از کسی نام نمیبرم و صرفا به تشکر و قدردانی ازهمه این عزیزان که در موفقیت های من سهیم بودند کفایت مینمایم و از پایگاه خبری  بسیار خوب شما و تمامی زحمتکشان این پایگاه کمال تشکر و سپاس را دارم.