menusearch
noreeghtesad.ir

آرمان شیدایی نژاد مورد توجه چند باشگاه لیک یک کشور

جستجو
۱۳۹۸/۱۱/۶ یکشنبه
(1)
(0)
آرمان شیدایی نژاد مورد توجه چند باشگاه لیک یک کشور
آرمان شیدایی نژاد مورد توجه چند باشگاه لیک یک کشور

آرمان شیدایی نژاد از بازیکنان جوان و آینده دار فوتبال استان البرز که در فصول گذشته در باشگاه های اکسین و گل ریحان عضویت داشت مورد توجه چند تیم لیگ یک کشور قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه خبری نور اقتصاد؛ شیدایی نژاد که سابقه دعوت به تیم ملی نوجوانان را دارد فوتبال حرفه ای را از باشگاه نوجوانان پاس تهران شروع نموده است.

شیدایی نژاد فوتبال را در مدرسه فوتبال و آکادمی فوتبال پیکان در استان البرز آغاز کرد و پس از طی نمودن مراحل یادگیری و آموزش و شرکت در مسابقات باشگاهی در رده نونهالان در سن نوجوانی به باشگاه جاوید کرج پیوست و در مسابقات نوجوانان لیگ کشور پس از کسب عنوان آقای گلی به انتخابی تیم ملی نوجوانان دعوت شد.

آرمان پس از آن در تیم نوجوانان و جوانان پاس تهران بازی کرد و سپس در باشگاه اکسین در دو رده باشگاهی امید و بزرگسالان فعالیت نمود که با تیم امیدهای اکسین قهرمان و عنوانآاقای گلی این مسابقات را کسب نمود و در مسابقات کشوری نیز حضور پیدا کرد و در سال قبل نیز با باشگاه بزرگسالان گل ریحان البرز قرار دادی منعقد و و در این تیم نیز بازی کرده است .

وی در حال حاضر با چندین پیشنهاد در لیگهای یک و دو کشور مواجه است اما به دلیل اینکه درگیر برنامه دانشگاه و خدمت سربازی است امیدواریم که پس از حل شدن این مسائل به یکی ازاین پیشنهادات پاسخ مثبت دهد.