menusearch
noreeghtesad.ir

سالار قاسمی مدیر کل آموزش وپرورش استان البرز:

جستجو
۱۳۹۸/۷/۹ سه شنبه
(3)
(0)
سالار قاسمی مدیر کل آموزش وپرورش استان البرز:
سالار قاسمی مدیر کل آموزش وپرورش استان البرز:

سالار قاسمی مدیر کل آموزش وپرورش استان البرز:

استقلال آموزش و پرورش فردیس با جدیت پیگیری می شود

 

به گزارش خبرنگار نور اقتصاد؛ سالار قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر فردیس حضور پیدا کرد و ضمن تقدیر وقدر دانی ازپیگیری مستمر شورا وایجاد راهکارهایی برای حل مشکلات  در حوزه آموزش و پرورش اظهار داشت: نگاه مثبت مجموعه شورا ومدیریت شهری  به مشکلات  مدارس بسیار حائز اهمیت است و این امید راداریم شاهد تحولات مثبت  وسازنده ای در حوزه فرهنگی شهرستان فردیس باشیم.

وی افزود: آموزش و پرورش استان  با توجه به کمبود اعتبارات و زیرساخت ها متاسفانه  فضای  فیزیکی مدارس برای دانش آموزان و معلمان نامناسب است اما آموزش وپرورش اولویت کاری خود را برای بازسازی ، تجهیز ونوآوری مدارس را در برنامه کاری خود دارد.

 سالار قاسمی با بیان اینکه سرانه آموزشی در البرز ۱۲سانتی متر می باشد گفت : برای رفع کمبودها وایجاد فضاهای مناسب  می بایستی به دنبال رهکاری برای بالابردن سهم سرانه استانی باشیم .

 

وی کمبود منابع انسانی در آموزش و پرورش را دومین مشکل آموزشی   دانست و واظهار داشت: استان البرز بدلیل مهاجر پذیری   جمعیت دانش آموزی هم رشد پیدا کرده ولی جذب معلم نسبت به رشد جمعیت تعقیر نکرده که همین موضوع موجبات کم بودن  ۳۰۰۰معلم در استان البرزرا فراهم ساخته است .

 

سالار قاسمی درپایان هم به استقلال آموزش و پرورش شهرستان فردیس اشاره کرد و افزود: بنده وهمکارنم در حوزه آموزش وپرورش برای  و رفع مشکلات از هیچ گونه تلاشی فرو گذار نخواهیم بود وبرای استقلال کامل آموزش وپرورش فردیس و حل مشکلات این حوزه را با جدیت پیگیری خواهیم کرد وتلاش می کنیم تا نظارت و هویت سازمانی آموزش و پرورش را ارتقاءبخشیم .