menusearch
noreeghtesad.ir

به همت شورا و شهرداری فردیس مراسم تجلیل از خبرنگاران فردیس برگزار شد

جستجو
۱۳۹۸/۵/۲۴ پنج شنبه
(0)
(0)
به همت شورا و شهرداری فردیس مراسم تجلیل از خبرنگاران فردیس برگزار شد
به همت شورا و شهرداری فردیس مراسم تجلیل از خبرنگاران فردیس برگزار شد

 

 

 

محفل گرم و صمیمی خبرنگاران با مجموعه مدیریت شهری فردیس:

به همت شورا و شهرداری فردیس مراسم تجلیل از خبرنگاران فردیس برگزار شد

نور اقتصاد- سرویس فرهنگی و هنری: به مناسبت روز خبرنگار ضیافت ناهار همراه با مراسم تجلیل از اهالی رسانه فعال در حوزه شهرستان فردیس به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری فردیس در تالار پذیرایی ماهان واقع در فردیس برگزار شد.

سرپرست شهرداری فردیس:

امیدواریم شرایطی را برای اصحاب قلم در ارتقای شاخص های کمی و کیفی خدمات رسانی به شهر فردیس فراهم کنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی نور اقتصاد؛ در این مراسم سرپرست شهرداری فردیس با اعلام اینکه مدیریت شهری فردیس در راستای حمایت از اصحاب رسانه تلاش می کند اظهار داشت: در آیین تجلیل و قدردانی از خبرنگاران، ضمن خیر مقدم به خانواده شهید همتی که از شهدای خبرنگار است،امروز به بهانه گرامیداشت روز خبرنگار گرد هم جمع شده ایم تا از زحمات این قشر تقدیر کنیم.

مسعود نجفی  با اشاره به اینکه نقش خبرنگاران در تدوین ساختار فرهنگی و رشد و تعالی کشور‌، بسیار حساس است افزود: خبرنگاران با شناسایی و انتشار مشکلات مردم و همچنین انعکاس اقدامات ارگان ها و سازمان های مختلف، امید و دلگرمی و افق های روشنی را در مردم به وجود می آوردند.

وی مسئولین شهرستان فردیس از جمله مدیریت شهری فردیس را همواره حامی اهالی رسانه عنوان نمود و دراین زمینه گفت: با توجه به اینکه خبرنگاران با کمترین میزان حقوق و درامد اما با بیشترین تلاش به کشور خدمت می کنند، امیدواریم بتوانیم شرایطی  را برای اصحاب قلم در ارتقای شاخص های کمی و کیفی خدمات رسانی به شهر و شهروند فراهم کنیم تا آنهانیز بتوانند به بهترین نحو ممکن نقش آفرینی کنند.

مسعود نجفیسرپرست شهرداری فردیس در پایان تاثیر رسانه ها در آگاهی بخشی به جامعه را بسیار مهم ارزیابی نموده و اضافه کرد: مهمترین هدف مدیریت شهری فردیس جلب رضایتمندی مردم فردیس است که تحقق این هدف بدون همکاری رسانه ها میسر نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس :

رسانه ها با تاثیر مثبت انتقاد سازنده در رساندن فردیس به جایگاه واقعی خود نقش مهمی ایفا کردند

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس نیز در این مراسم با اشاره به اینکه خبرنگاران واسطه میان مردم و مسئولان برای حل مشکلات هستند، اظهار کرد: در برخی موارد شاهد هستیم که برای حل این مشکلات جان خود را نیز فدا می‌کنند.

سید حمید یعقوبی با بیان اینکه رسانه ها توانمندی های زیادی در افزایش امید بخشی به جامعه دارند، گفت: رسانه یکی از مهم‌ترین عوامل در ارتقای سطح آگاهی و بصیرت مردم هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس در ادامه رسانه ها را دارای قدرت اصلاح جامعه عنوان نمود و در این خصوص تصریح کرد: خبرنگاری جز با عشق و تعهد به حرکت در مسیر ارزش‌های جامعه ممکن نیست و خبرنگاران با پیگیری مطالبات مردم و انتقادهای سازنده از مسئولان، بستر لازم برای حرکت مسئولان در جهت حل مشکلات مردم را فراهم کنند.

سید حمید یعقوبی رئیس شورای اسلامی شهر فردیس در پایان اظهار داشت: خبرنگاران چشم بینای جامعه و نمایندگان مردم برای پیگیری مطالبات آن‌ها هستند و مدیریت شهری فردیس نیز از انتقادات به حق این قشر استقبال می کند چراکه این قشر خدمتگزار با انتقاد های سازنده خود در رساندن فردیس به جایگاه اصلی خود به مسئولان کمک می کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم و پس از پذیرایی به صرف ناهار از خبرنگاران فعال در حوزه شهر فردیس و همچنین برخی از مدیران شهری و کسانی که در برپایی گرامیداشت روز خبر نگار در فردیس تلاش کرده بودند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.