menusearch
noreeghtesad.ir

مهمترین رسالت بسیج خدمت رسانی به مردم است

جستجو
۱۳۹۹/۹/۶ پنج شنبه
(0)
(0)
مهمترین رسالت بسیج خدمت رسانی به مردم است
مهمترین رسالت بسیج خدمت رسانی به مردم است

به گزارش  نور اقتصاد به نقل از پایگاه خبری کرج امروز، سردار سید یوسف مولایی ظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح پارک شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: مهم ترین رسالت بسیج در شرایط کنونی تلاش برای خدمت رسانی حداکثری به مردم است؛ شجره طیبه بسیج از دل مردم بر آمده و همواره با حضور پررنگ قشرهای مختلف جامعه در مقاطع گوناگون و حساس نقش آفرینی کرده است.

وی افزود: بسیج متعلق به مردم و نظام است، بنابراین تمامی اقدامات این حوزه نیز از جمله برگزاری رزمایش ها، جلسات و فعالیت های گوناگون باید در مسیر خدمت رسانی به جامعه ساماندهی شود.

فرمانده سپاه استان البرز بیان کرد: هنگامی که لازم بود بسیج با حضور مؤثر در میدان دفاع مقدس از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد و پس از آن نیز این ظرفیت عظیم در خدمت سازندگی و خدمت رسانی به قشرهای آسیب پذیر جامعه قرار گرفت و امروز هم در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارد.

سردار مولایی مکتبی بودن را رمز موفقیت بسیج در عرصه های مختلف دانست و گفت: بسیج مبتنی بر آموزه های مکتب تشیع و اسلام ناب محمدی (ص) شکل گرفته و در این مجموعه هدف گذاری، سازماندهی، مدیریت، تعیین صلاحیت و عضوگیری در مراحل تأسیس، تداوم و تحول تنها مبتنی بر آموزه های اسلامی بوده است.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان علیه ملت بزرگ ایران، بیان کرد: حضور نیروهای مردمی و بسیجی در عرصه های مختلف موجب دلگرمی است و باید در زمینه های مختلف آمادگی مواجهه با شرایط روز را داشته باشیم.

فرمانده سپاه استان البرز یادآور شد: امروز به عنوان ششمین روز از هفته بسیج به نام «نیروی مقاومت ملت ایران» نام گذاری شده است و پخش سخنرانی رهبر معظم انقلاب به صورت سراسری، آغاز مرحله سوم رزمایش کمک های مؤمنانه و توزیع ۳۵ هزار بسته معیشتی به همت سپاه و سایر نهادهای استان و افتتاح پروژه محرومیت زدایی در سطح استان از برنامه های این روز است.