menusearch
noreeghtesad.ir

مدیریت شهری فردیس از شهروندان دوستدار فضای سبز تقدیر می کند

جستجو
۱۳۹۸/۸/۲ پنج شنبه
(1)
(1)
مدیریت شهری فردیس از شهروندان دوستدار فضای سبز تقدیر می کند
مدیریت شهری فردیس از شهروندان دوستدار فضای سبز تقدیر می کند

عضو شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ حفظ و نگهداری فضای سبز شهر، گفت: مدیریت شهری فردیس از شهروندان دوستدار فضای سبز تقدیر می کند.

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، مجتبی قاسمی در آیین دیدار با شهروند فعال در توسعه، حفظ و نگهداری فضای سبز که ظهر سه شنبه انجام شد، با تاکید بر لزوم توسعه فضای سبز شهر، اظهار کرد: برای تحقق این مهم، لازم است توسعه فضای سبز را به یک فرهنگ در جامعه تبدیل کنیم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه مدیریت شهری فردیس به وجود شهروندانی علاقه مند به توسعه فضای سبز افتخار می کند، اضافه کرد: اهمیت حفظ و نگهداری و گسترش فضای سبز در قرآن یاد شده است و این موضوع بر اهمیت توجه به این مهم تاکید دارد.
به گفته قاسمی، اگر هر فردی به سهم و اندازه خود به توسعه فضای سبز توجه داشته باشد، شهری با سرانه های بالای فضای سبز خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه شهرداری به تنهایی نمی تواند فضای سبز ایده آلی در شهر ایجاد کند، تصریح کرد: لازم است همشهریان در این راستا تلاش کنند و هریک به سهم خود در توسعه، حفظ و نگهداری فضای سبز اقدام کنند.
عضو شورای اسلامی شهر فردیس با بیان اینکه جامعه از ویلایی نشینی به سمت آپارتمان نشینی پیش رفته است، خاطرنشان کرد: باید در راستای احیای فضای سبز در محله ها گام برداریم و این مهم با وجود همشهریانی علاقه مند به فضای سبز، محقق می شود.
وی در بخش پایانی سخنان خود یکی از وظایف مدیریت شهری را جلوگیری از قطع درختان خواند و گفت: در صورتی که همشهریان شریف فردیسی در این رابطه همکاری کنند‌، قطعا شاهد جلوگیری از قطع درختان شهر خواهیم بود.