menusearch
noreeghtesad.ir

مرکز کنترل ترافیک شهرداری فردیس فردا افتتاح می شود

جستجو
۱۳۹۹/۶/۲۶ چهارشنبه
(0)
(0)
مرکز کنترل ترافیک شهرداری فردیس فردا افتتاح می شود
مرکز کنترل ترافیک شهرداری فردیس فردا افتتاح می شود

به گزارش نور اقتصاد کیهان نریمانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، با اشاره به اهمیت پایش تصویری شهر، اظهار کرد: این مهم در کاهش ترافیک و افزایش آسایش شهروندان تاثیر به سزایی دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه فناوری هوشمند یکی از نیازهای مهم در اداره شهر به شمار می رود، ادامه داد: با استفاده از پایش تصویری و کنترل از راه دور میتوان تردد در شهر را آسان کرد.

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به اینکه مرکز کنترل و ترافیک و پایش تصویری شهرداری آماده بهره برداری است، عنوان کرد: حدودا ۳۰ میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است.

نریمانی عنوان کرد: در سال جاری اعتباری ۲۵ میلیارد ریالی برای عملیات اجرایی فاز دوم این پروژه در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر اقدامات پایانی راه اندازی مرکز کنترل ترافیک و پایش تصویری شهرداری فردیس به همت همکارانم در حوزه عمران شهرداری فردیس در حال انجام است.

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به اینکه ۴ کیلومتر کابل فیبر نوری برای راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهرداری فردیس در معابر شهر امتداد یافته است، گفت: این کابل به کابل فیبر نوری ستاد مرکز شهرداری فردیس متصل است.

وی با اشاره به اینکه فردیس نیازمند نصب دوربین های پلاک خوان و پایش تصویری بیشتری است، عنوان کرد: با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر درصدد هستیم اقداماتی در راستای نصب دوربین های کنترل ترافیک در معابر مختلف فردیس نصب کنیم.

سرپرست شهرداری فردیس نقش پایش تصویری در ارزیابی کیفیت ارائه خدمات به شهروندان را حائز اهمیت اعلام کرد و گفت: اطلاع به موقع کاستیها نقطه عطفی در خدمت رسانی بهتر و افزایش رضایتمندی شهروندان است.

به گفته وی، نظارت برخط کیفیت رُفت و روب شهری تا وضعیت آبگرفتگی معابر از مزایای جانبی راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهرداری است.