menusearch
noreeghtesad.ir

نمایشگاه عرضه مستقیم تولیدات حوزه مشاغل خانگی استان البرز راه‌اندازی می‌شود

جستجو
۱۳۹۹/۹/۲۳ یکشنبه
(0)
(0)
نمایشگاه عرضه مستقیم تولیدات حوزه مشاغل خانگی استان البرز راه‌اندازی می‌شود
نمایشگاه عرضه مستقیم تولیدات حوزه مشاغل خانگی استان البرز راه‌اندازی می‌شود

به گزارش  نور اقتصاد ، احمد خیری  در مراسم انعقاد تفاهم نامه بین جهاد دانشگاهی و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج جهت راه اندازی مرکز ساماندهی مشاغل خانگی استان البرز، اظهار کرد: این تفاهم نامه در راستای توانمند سازی مشاغل خانگی منعقد شده و امیدواریم جامعه هدف به خوبی از نتایج آن بهره مند شوند.

وی ادامه داد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج به واسطه بازارها و فضاهای عرضه کالاها و تولیداتی که به عنوان بخشی از ظرفیت های خود در اختیار دارد، آمادگی لازم برای اتصال صاحبان کسب و کارهای حوزه مشاغل خانگی به بازار فروش را دارد و در همین راستا است که از بهمن ماه نمایشگاه عرضه مستقیم تولیدات حوزه مشاغل خانگی را در بازار سیب گلشهر راه اندازی می کند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج توضیح داد: بدیهی است با توجه به اینکه ۳۰۰ رشته شغلی در حوزه مشاغل خانگی تعریف شده، امکان اینکه تمامی صاحبان کسب و کارهای خانگی در این نمایشگاه به شیوه سنتی غرفه داشته باشند وجود ندارد و بنابراین در تلاشیم بخش فروش مجازی این نمایشگاه راه هم راه اندازی کنیم.

خیری اضافه کرد: با نگاه علمی جهاد دانشگاهی و بستر قانونی مناسبی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد کرده، امیدواریم طرح ها و برنامه های مرکز ساماندهی مشاغل خانگی البرز اثرات مثبتی به دنبال داشته باشد و صاحبان کسب و کارهای کوچک بتوانند دستاوردهای خود را به راحتی در بازار فروش عرضه کنند.

وی تاکید کرد: با تعامل بین دستگاهی امیدواریم به مرحله ای برسیم که سایر استان ها از مدل البرز در اجرای طرح ملی مشاغل خانگی الگو برداری کنند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: در اجرای طرح ساماندهی مشاغل خانگی استان البرز هنوز در ابتدای راه هستیم و در تلاشیم این مسیر آزموده نشده به درستی طی شود.