menusearch
noreeghtesad.ir

پیاده‌راه رجایی شهر با اولویت عابر پیاده اجرا شود

جستجو
۱۳۹۹/۱۰/۱ دوشنبه
(0)
(0)
پیاده‌راه رجایی شهر با اولویت عابر پیاده اجرا شود
پیاده‌راه رجایی شهر با اولویت عابر پیاده اجرا شود

به گزارش نور اقتصاد  به نقل از شورای اسلامی شهر کرج، سارا دشتگرد عصر یکشنبه در نطق پیش از دستور دویست و بیست و هشتمین جلسه رسمی شورا ضمن تبریک میلاد باسعادت زینب کبری (س)، تبریک روز پرستار به تمامی تلاشگران حوزه سلامت و تبریک شب یلدا، اظهار کرد: ان شاءالله در طولانی ترین شب سال مردم عزیز با ماندن در منزل زحمات پرستاران عرصه سلامت را پاس بدارند.

وی به بازدید از چند بیمارستان و تقدیر از پرستاران زحمت کش  اشاره کرد و افزود: پرستاران پیگیر نام گذاری یکی از معابر شهر بانام شهدای سلامت و طراحی و ساخت تندیس با عنوان پرستار بودند که ان شاءالله با پیگیری شهردار محترم زودتر به سرانجام برسد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش به پروژه پیاده راه خیابان رجایی شهر در منطقه ۷ شهرداری اشاره کرد و گفت: طرح پیاده راه خیابان آزادی مطالعات جامع و کافی برای اجرا داشته ولی متأسفانه در حین اجرا تغییراتی در آن ایجادشده که مانع اجرای به موقع آن است.

دشت گرد تأکید کرد: با توجه به مطالعات اجراشده بایستی در همان مرحله مطالعه، بررسی و تغییرات طرح و پروژه انجام شود نه حین اجرا زیرا  زیرساخت ها را دچار آسیب خواهد کرد.

 وی بیان کرد: تغییر جای مبلمان، تغییر مکان هایی برای درخت کاری موانع عمده اجرای این طرح هستند که خواهشمند است در خصوص اجرای طرح اختصاصی این پروژه اقدام و این پیاده راه بر اساس اولویت عابر پیاده و احترام به مردم شهر اجرا شود.

 عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیران شهری جهت اجرای بهتر طرح ها می توانند در شهرهایی که در این امر موفق بوده اند مانند پیاده راه رشت، پیاده راه خیابان خیام قزوین و ... بازدیدی داشته باشند و در اجرای این طرح حتماً سریع تر اقدام شود.