menusearch
noreeghtesad.ir

نیازهای فرهنگی مناطق شهرداری احصاء شود

جستجو
۱۳۹۹/۹/۱۹ چهارشنبه
(0)
(0)
نیازهای فرهنگی مناطق شهرداری احصاء شود
نیازهای فرهنگی مناطق شهرداری احصاء شود

به گزارش پایگاه  نور اقتصاد به نقل از خبری کرج امروز به نقل از شورای اسلامی شهر کرج، رحیم خستو روز گذشته به همراه تعدادی از اعضا شورای شهر با حضور در منطقه ۵ شهرداری کرج و بازدید از سطح منطقه گفت: شورای پنجم با شعار فرهنگی و تغییر رویکرد بر سر کارآمد، مدیران مناطق پاسخگویی به نیازهای فرهنگی شهر و شهروندان را در اولویت برنامه های کاری خود قرار دهند و خود را مکلف و موظف به این امر بدانند.

وی اضافه کرد: ضروری است پس از ارائه طرح های فرهنگی منطقه و تصویب آن توسط سازمان فرهنگی، ورزشی اجتماعی شهرداری برنامه ها هر چه سریع تر اجرا شود.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر لزوم تلاش برای ارتقا و غنای فرهنگی شهر افزود: شورای شهر در سال گذشته و  امسال اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در قالب بودجه فرهنگی برای مناطق دهگانه کرج اختصاص داد اما مشخص نیست این بودجه فرهنگی کجا و چگونه هزینه می شود.

خستو تصریح کرد: بخش قابل توجهی از بودجه های سالانه شهری از طریق مردم تأمین می شود و باید بخشی از این هزینه ها در حوزه فرهنگی و اجتماعی در سطح منطقه بخصوص در  مناطق کم برخوردار هزینه شود.

سخنگوی شورای شهر کرج در این بازدید به پنل های بتنی منطقه به خصوص دیوار باغ طرخانی اشاره کرد و گفت: طی مصوبه کمیسیون هنر و ارتباطات با معاونت عمران و شهرسازی شهرداری کرج مقرر شد تا نسبت به برچیده شدن ردیف دوم پنل های بتنی اقدام شود در این راستا درخواست می شود با هماهنگی معاونت عمران و شهرسازی اقدامات لازم صورت گیرد.